दुबई विमानस्थलमा अलपत्र २६२ नेपालीका लागि आइतबार उडान हुने

बाइलाइन नेपाल
August 21st, 2020

यूएईको दुबई विमानस्थल पुगेर अन्तिम समयमा उडान रद्द भएर अलपत्र परेका नेपालीहरुको लागि अगष्ट २३ तारिख अर्थात आइतबार बिहान उडान हुने भएको छ ।

उडान रद्द भएपछि गत अगस्ट १८ तारिख स्वदेश फर्किन नपाएका २६२ जना नेपालीहरुलाई नेपाल एअरलाइन्सको उडानमाफर्त नेपाल पठाउन लागिएको एनआरएनए यूएईका उपाध्यक्ष पासाङ शेर्पाले सामाजिक सञ्जालमार्फत जानकारी दिएका छन् ।

उनका अनुसार २६३ जना यात्रुहरुले अगस्ट २३ तारिख हुने बिहानको उडानका लागि आ-आफ्नो टिकटको मिति परिवर्तन गराउन आज नै नेपाल एअरलाइन्सको अफिसमा जना समेत सबैलाई अनुरोध गरेका छन् ।

साथै उनले फेरि कोरोना परिक्षण गर्नु पर्ने भएकाले यसअघि आरडीटी वा पीसीआर टेस्टको समयावधि सकिएको भन्दै आज र भोलि भित्र पुन: आरडीटी टेस्टको लागी अल शबाब अल अहली क्लवमा वा पीसीआर टेस्ट गर्नसमेत उनले आग्रह गरेका छन् ।

नेपालमा पछिल्लो समयमा बढ्दो कोरोना संक्रमणको अवस्था, विभिन्न स्थानीय तहहरुले निषेधित क्षेत्र घोषणा गर्ने बढ्दो क्रम र होटल क्वारेन्टिनका लागि होटल व्यवस्थापन नभएकाले सबै चार्टर्ड उडान रद्द भएपछि उडानको लागि दुबई विमानस्थल पुगेका २६२ जना नेपालीहरु अलपत्र परेका थिए।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*