आजको राशिफल

बाइलाइन नेपाल
९ चैत्र २०७८, बुधबार ०७:३६

मेष

हजुरलाई स्वास्थ्यमा खोकी र चिसोले केही समस्या निम्त्याउन सक्छ । कुनै पनि ठाउँमा लापरवाह नहुनुहोस् । आयुर्वेदिक चीजहरू लिनुहोस् । बिद्यार्थीहरुको लागि केहि खुशीको खबर मिल्नेछ ।

वृष

यदि तपाईंले आज कुनै शुभ समाचार प्राप्त गर्नुभयो भने दिमाग शान्त हुनेछ। बच्चाहरूसँग केही समय बिताउन र उनीहरूको समस्याहरूको समाधानले उनीहरूको मनोबल र विश्वास बढाउँदछ । द्रव्य-प्राप्तिले मन खुशी हुनेछ ।

मिथुन

व्यापार व्यवसायका गतिविधिहरु राम्रो हुनेछ । आज एक राम्रो अर्डर पनि फेला पार्न सकिन्छ जसको कारण आर्थिक स्थितिमा केही सुधार हुनेछ । अफिसका कामहरू सुल्झाउने काममा तपाईंको उचित योगदान हुनेछ ।

कर्कट

कसैसँग कुनै पनि पुरानो बहस दूर हुनेछ र सुखद भोजनको अनुकुल रहनेछ । पारिवारिक वातावरण रमाइलो रहनेछ । म्युचुअल सद्भाव र तालमेल उपयुक्त रहनेछ । प्रेमी / प्रेमिकाले एक अर्काको भावनाको ख्याल राख्नु धेरै महत्त्वपूर्ण हुन्छ ।

सिंह

एक्लोपना बढ्नु र सहकर्मीहरूसँग अन्तर्क्रियाको कमीले एक अर्काको गलतफहमी निम्त्याउन सक्छ । तपाईको भावनात्मक आवश्यकताको साथसाथै तपाईले पार्टनरको आवश्यकतालाई पनि ध्यान दिनु पर्दछ । केहि धननाशको संकेत रहेको छ ।

कन्या

तपाईं सामाजिक कामको एक हिस्सा बन्ने प्रयास गर्नुहुनेछ र व्यक्तिगत चीजहरूमा केहि अवसरको कारण तपाईंलाई बिबिद तरीकाले फाइदा मिल्नेछ ।

तुला

स्वास्थ्य: कमर दुख्ने दिनभर लगातार रहन्छ । जीवनसँग सम्बन्धित कठिनाइहरू पार गर्न गाह्रो लाग्न सक्छ। कसैलाई पैसाको साथ वा अरू कुनै तरिकाले मदत गर्ने प्रयास नगर्नुहोस् जबसम्म तपाईं आफैंमा सर्वश्रेष्ठ हुनुहुनेछैन ।

वृश्चिक

अप्रत्याशित खर्चहरू आउनेछन् जसको कारण तनाव हुनेछ । कसैको शब्दहरूमा लागेर तपाईले आफ्नो हानी गर्न सक्नुहुनेछ। तपाईको निर्णयलाई प्राथमिकतामा राख्नु उत्तम हुन्छ । बाहिरी गतिविधिहरूमा धेरै समय खर्च नगर्नुहोस् ।

धनु

तपाईंलाई धार्मिक र आध्यात्मिक गतिविधिहरूमा समर्थन गरिनेछ र दिमागमा सेवाको भावना पनि हुनेछ । नजिकको आफन्तसँग चलिरहेको समस्या हटाउन यो सही समय रहन्छ र एक अनुभवी व्यक्तिको सल्लाह परामर्श उचित हुनेछ ।

मकर

व्यवसाय गतिविधिहरुमा केही लगानी गर्न उचित हुनेछ । व्यापारको स्थिति अब सामान्य प्रगतितिर लाग्नेछ तर धेरै फाइदा चाही हुनेवाला छैन । व्यवसायको नयाँ तरीका सुरु गर्न आवश्यक रहन्छ ।

कुम्भ

परिवारका सदस्यहरूसँग राम्ररी छलफल गरेर समस्या समाधान गर्न सम्भव रहन्छ कि तपाईंहरुलाई समस्याहरूको कारण के हो भनेर । छलफल गर्दा आफ्ना भावनाहरू नियन्त्रण गर्न आवश्यक रहन्छ । विशेषगरी आफ्नो बुबासँग कुरा गर्दा विगतमा गरेका गल्तीहरूलाई पछाडि छोडिदिनुहोस् र वर्तमान अवस्थामा ध्यान दिनुहोस् ।

मीन

कृषिको क्षेत्रसँग सम्बद्ध व्यक्तिहरूले नयाँ रोजगारीका अवसरहरू प्राप्त गर्न सक्दछन् । घरमा कसैको प्रयासको माध्यमबाट तपाईंको इच्छित पार्टनर पाउनुहुनेछ । स्वास्थ्य: एलर्जीको कारणले चिसो निको पार्न होम्योपैथिक सहयोग लिन आवश्यक पर्दछ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*